Zestárli Jsme, Lásko (pražská Pálená) Chords & Lyrics - Jaromír Nohavica
View
|
Instr.
50
Trans.
0
Scroll
60
Metro.
Font
16
|
❮ |
[G] , [D/F#] , [Emi] , [D/F#] , [G] , [D] , [G]
Náš [G]syn je už veliký, [D/F#]do plínek už nedě[Em]lá, [D/F#]
[G]zestárli jsme, lásko, [D/F#]s ním doce[Am]la, [D7]
[C]oči má po mně a [G]vlasy po tobě,
[C]padají mu do če[G]la, [D/F#]
tak [G]nebuď z toho smutná, [D/F#]buď radši vese[G]lá.
Naše dcera je už veliká, když koupe se, je nesmělá,
zestárli jsme, lásko, s ní docela,
kluci koukají se po ní, jak koukali se po tobě,
a my zamykáme panelák,
tak nebuď z toho smutná, buď radši veselá.
®: Protože [C]jedna a jedna jsou [G]čtyři
a dvě [C]hrušky a dvě jabka,
to je [D]osm třešní na ta[G]lí[Em]ři,
[Am]i kdybys [D7]nechtě[G]la.
Líbat se prý na ulici, to se v našem věku nedělá,
zestárli jsme, lásko, zestárli jsme docela,
v televizi běží film pro pamětníky,
pan Marvan dělá Anděla,
tak nebuď z toho smutná, buď radši veselá.
I ta píseň, co jsem kdysi pro tě napsal, je už omšelá,
zestárli jsme, lásko, zestárli jsme docela,
ale včera, když jsi spala já na tebe koukal,
napsal jsem ti novou docela,
a to je tahleta píseň, trochu smutná, trochu veselá
®: O tom, že [C]jedna a jedna jsou [G]čtyři
a dvě [C]hrušky a dvě jabka,
to je [D]osm třešní na ta[G]lí[Em]ři,
[Am]i kdybys [D7]nechtě[G]la.
Náš [G]syn je už veliký, [D/F#]do plínek už nedě[Em]lá, [D/F#]
[G]zestárli jsme, lásko, [D/F#]s ním doce[Am]la, [D7]
[C]oči má po mně a [G]vlasy po tobě,
[C]padají mu do če[G]la, [D/F#]
tak [G]nebuď z toho smutná, [D/F#]buď radši vese[G]lá.
Naše dcera je už veliká, když koupe se, je nesmělá,
zestárli jsme, lásko, s ní docela,
kluci koukají se po ní, jak koukali se po tobě,
a my zamykáme panelák,
tak nebuď z toho smutná, buď radši veselá.
®: Protože [C]jedna a jedna jsou [G]čtyři
a dvě [C]hrušky a dvě jabka,
to je [D]osm třešní na ta[G]lí[Em]ři,
[Am]i kdybys [D7]nechtě[G]la.
Líbat se prý na ulici, to se v našem věku nedělá,
zestárli jsme, lásko, zestárli jsme docela,
v televizi běží film pro pamětníky,
pan Marvan dělá Anděla,
tak nebuď z toho smutná, buď radši veselá.
I ta píseň, co jsem kdysi pro tě napsal, je už omšelá,
zestárli jsme, lásko, zestárli jsme docela,
ale včera, když jsi spala já na tebe koukal,
napsal jsem ti novou docela,
a to je tahleta píseň, trochu smutná, trochu veselá
®: O tom, že [C]jedna a jedna jsou [G]čtyři
a dvě [C]hrušky a dvě jabka,
to je [D]osm třešní na ta[G]lí[Em]ři,
[Am]i kdybys [D7]nechtě[G]la.
Used chords
—
More of Jaromir Nohavica
